Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische transceivers

Van goede kwaliteit Magnetische RJ45-Hefboom voor verkoop
Van goede kwaliteit Magnetische RJ45-Hefboom voor verkoop
WAUW, Geteste 100%, Gebrekkige Nul

—— Ti

Verbinding-pp is Onze Beste Leverancier in China

—— Intel

Hartelijk dank voor het Leveren van Uitstekende RJ45 en Transformator, verdienen verbinding-pp de Overweging Worldwidely

—— CISCO

Verbinding-pp is Flex type A Verkoper voor Al Schakelaar en Transformator van RJ45

—— Flextronics

Ik ben online Chatten Nu

Optische transceivers

(333)
China De Kooi 1X1 van CONN SFP DRUKT GESCHIKTE Optische de Zendontvangersvergaarbak van LP11F012 met Kooi U77-A1114-100T fabriek

De Kooi 1X1 van CONN SFP DRUKT GESCHIKTE Optische de Zendontvangersvergaarbak van LP11F012 met Kooi U77-A1114-100T

De KOOI 1X1 van CONN SFP DRUKT GESCHIKTE LP11F012-Vergaarbak met Kooi U77-A1114-100T Verpakking Band & Spoel (TR) Deelstatus Actief Schakelaarstijl Kooi Schakelaartype SFP Aantal Posities - Opzettend Type Door ... Read More
2020-01-21 17:03:18
China FTLC1151RDPL 10km Optische de Zendontvangermodule lq-100GLR4 van 100GBASE-LR4 QSFP28 fabriek

FTLC1151RDPL 10km Optische de Zendontvangermodule lq-100GLR4 van 100GBASE-LR4 QSFP28

FTLC1151RDPL 10km Optische de Zendontvangermodule lq-100GLR4 van 100GBASE-LR4 QSFP28 10km 100GBASE-LR4 QSFP28 Optische Zendontvangermodule FTLX1370W3BTL Finisarartikelnummer: FTLC1151RDPL Verbinding-pp ... Read More
2019-06-20 14:53:25
China 155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km fabriek

155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km

155Mbps SFP-Zendontvanger, Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C, met het Bereik van DDM 2km Producteigenschappen  steunen tot 155Mbps-bitrate en Compatibel systeem met IEEE C37.94/CEI 62843 de heet-Pluggable ... Read More
2019-02-27 15:21:28
China Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers fabriek

Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers

Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers Specificaties: FTLF8519F2xCL Verbinding-pp Artikelnummer: Lff-8524-02IDS Productklasse: Vezeloptica Productfamilie: Optische ... Read More
2018-08-30 15:57:22
China De KOOI 2X1 van CONN SFP DRUKT GESCHIKTE LP21F001-Vergaarbak met Kooi, Ganged 40Pos fabriek

De KOOI 2X1 van CONN SFP DRUKT GESCHIKTE LP21F001-Vergaarbak met Kooi, Ganged 40Pos

De KOOI 2X1 van CONN SFP DRUKT GESCHIKTE LP21F001-Vergaarbak met Kooi, Ganged 40Pos Fabrikant: TE connectiviteit Productcategorie: I/O Schakelaars RoHS: Details Product: Infinibandschakelaars Geslacht: Wijfje ... Read More
2018-08-30 15:57:22
China de Zendontvanger 1310nm van 10Gbps XFP kiest Wijze 40km Bereik 0ºC ~ +70ºC uit fabriek

de Zendontvanger 1310nm van 10Gbps XFP kiest Wijze 40km Bereik 0ºC ~ +70ºC uit

de Zendontvanger van 10Gbps XFP, 1310nm kiest Wijze, 40km Bereik 0ºC ~ +70ºC uit Producteigenschappen  steunen 8.0Gb/s aan 11.1Gb/s-bitrate de heet-Pluggable XFP voetafdruk van , Ingebouwde digitale diagnos  ... Read More
2018-08-30 15:57:22
China 155Mbps SFP-Zendontvanger Enige Wijze 20km Bereik 1310nm Industriële Tepm fabriek

155Mbps SFP-Zendontvanger Enige Wijze 20km Bereik 1310nm Industriële Tepm

155Mbps SFP-Zendontvanger, Enige Wijze, 20km Bereik 1310nm Industriële Tepm 155Mbps SFP-Zendontvanger, Enige Wijze, 20km Bereik Producteigenschappen  steunen tot 155Mbps-bitrate en Compatibel systeem met IEEE ... Read More
2018-08-30 15:57:22
China 1000Base-t slechts SFP-Koperzendontvanger, met de interface Industriële Temperaturen van 1Gbps SerDes fabriek

1000Base-t slechts SFP-Koperzendontvanger, met de interface Industriële Temperaturen van 1Gbps SerDes

1000Base-t slechts SFP-Koperzendontvanger, met de interface Industriële Temperaturen van 1Gbps SerDes Eigenschappen: de heet-Pluggable SFP Voetafdruk van   volledig Metaalbijlage voor Lage EMI  lage ... Read More
2018-08-30 15:57:22
China de Zendontvanger 1310nm van 10.3Gbps SFP+ kiest Wijze, 20km Bereik L.P.-sm31tg-20D Reeks uit fabriek

de Zendontvanger 1310nm van 10.3Gbps SFP+ kiest Wijze, 20km Bereik L.P.-sm31tg-20D Reeks uit

de Zendontvanger 1310nm van 10.3Gbps SFP+ kiest Wijze, 20km Bereik L.P.-sm31tg-20D Reeks uit L.P.-sm31tg-20D de Eigenschappen van het Reeksproduct  steunen tot 10.7Gbps-bitrate de heet-Pluggable SFP+ ... Read More
2018-08-30 15:57:22
China 1.25Gbps SFP-Zendontvanger, Enige Wijze, 10km Bereik 1310nm ls-sm3124-10 Reeksen fabriek

1.25Gbps SFP-Zendontvanger, Enige Wijze, 10km Bereik 1310nm ls-sm3124-10 Reeksen

1.25Gbps SFP-Zendontvanger, Enige Wijze, 10km Bereik LS-SM3124-10xx Producteigenschappen  steunen tot 1.25Gbps-bitrate de heet-Pluggable SFP voetafdruk van  de laser van vriespunt van  1310nm en detector van ... Read More
2018-08-30 15:57:22
Page 1 of 34|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|