Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische transceivers

Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers

China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
WAUW, Geteste 100%, Gebrekkige Nul

—— Ti

Verbinding-pp is Onze Beste Leverancier in China

—— Intel

Hartelijk dank voor het Leveren van Uitstekende RJ45 en Transformator, verdienen verbinding-pp de Overweging Worldwidely

—— CISCO

Verbinding-pp is Flex type A Verkoper voor Al Schakelaar en Transformator van RJ45

—— Flextronics

Ik ben online Chatten Nu

Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers

China Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers leverancier
Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers leverancier Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers leverancier

Grote Afbeelding :  Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: LINK-PP
Certificering: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168
Modelnummer: FTLF8519F2xCL

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Supportive
Verpakking Details: 10PCS/tray, 100pcs/carton
Levertijd: Voorraad of 2-3 weken
Betalingscondities: TT, Paypa, het Westenunie
Levering vermogen: 420000K/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Specificaties: FTLF8519F2xCL gegevenssnelheid: 2.5Gbps
Afstand: 300 m VERBINDING-PP PN: Lff-8524-02IDS
Type vezel: Singlemode Glas Zender: Vriespunt-laser
Toepassingen: Ethernet Connector: LC duplex
Montage: Pluggable, SFP Milieu: Volgzame loodvrij/RoHS

Modules lff-8524-02IDS van FTLF8519F2xCL2.5gbps SFP de Optische Zendontvangers

 

Specificaties: FTLF8519F2xCL
Verbinding-pp Artikelnummer: Lff-8524-02IDS
Productklasse: Vezeloptica
Productfamilie: Optische Zendontvangers
Productreeks: SFP
Productnaam: De Optische Zendontvangers van SFP
Beschikbare status: Actief
RoHS: RoHS-6 naleving

 

Specificaties:

Datasnelheid:

2.5Gbps

Golflengte: 1300nm
Maximumafstand: 10000m
Vezeltype: Singlemode Glas
Zender: Vriespunt-Laser
Voltage-levering: 3.14V~3.47V
Toepassingen: Ethernet
Schakelaartype: LC duplex
Opzettend Type: Pluggable, SFP
Loodvrije Status/RoHS-Status: Volgzame loodvrij/RoHS
Vochtigheidsvertrouwelijkheidsniveau (MSL): 3 (168 Uren)

 

Eigenschapbeschrijving:

 

 klein de speldpakket van de Vormfactor 2X5

 de duplex Single-Mode Zendontvanger van LC

 werkende datasnelheid tot 2.5Gbps

de Zender van  850nm VESCL, 300m met 50/125µm of 62.5/125um MMF

de Laserzender van vriespunt van  1310nm, 2km met 50/125µm of 62.5/125um MMF

de Laserzender van  1310nm DFB
    15km met 9/125µm SMF
    40km met 9/125µm SMF

de Laserzender van  1550nm DFB,
    40km met 9/125µm SMF
    80km met 9/125µm SMF

 kies 3. 3V-Voeding uit

DC/AC Gekoppeld Input-output Signaal 

de Zender van  LVTTL maakt Input onbruikbaar

het Signaal van  LVTTL ontdekt Output

 werkende Gevaltemperatuur
    Norm: 0°C ~+70°C
    Industrieel: - 40°C ~+85°C

 

Toepassingen


 de Verbindingen van het vezelkanaal
de Verbindingen van het de Vezelkanaal van  2x
 andere Optische Verbinding

 

Contactgegevens
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

Contactpersoon: Amanda.y@link-pp.com

Tel.: +8618665915096

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)