Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische transceivers

155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km

China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
WAUW, Geteste 100%, Gebrekkige Nul

—— Ti

Verbinding-pp is Onze Beste Leverancier in China

—— Intel

Hartelijk dank voor het Leveren van Uitstekende RJ45 en Transformator, verdienen verbinding-pp de Overweging Worldwidely

—— CISCO

Verbinding-pp is Flex type A Verkoper voor Al Schakelaar en Transformator van RJ45

—— Flextronics

Ik ben online Chatten Nu

155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km

China 155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km leverancier
155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km leverancier 155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km leverancier

Grote Afbeelding :  155Mbps SFP-Zendontvanger Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C met het Bereik van DDM 2km

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: LINK-PP
Certificering: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH
Modelnummer: Ls-mm8503-02DI

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50/2000 van PCs
Prijs: Supportive
Verpakking Details: 10PCS/tray, 100pcs/carton
Levertijd: Voorraad of 2 weken
Betalingscondities: TT, Paypa, het Westenunie
Levering vermogen: 420000K/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Specificaties: Ls-mm8503-02DI gegevenssnelheid: 155Mbps bitrate
standaard: IEEE C37.94/CEI 62843 Type connector: Heet-pluggable SFP-voetafdruk
Afstand: Tot 2km voor MMF-transmissie spanning: +3.3V
Milieu: Volgzame loodvrij/RoHS Verrichting Tem: -40℃ aan +85 ℃

155Mbps SFP-Zendontvanger, Multiwijze 850nm, LC, 2km, -40°C~+85°C, met het Bereik van DDM 2km

 

Producteigenschappen


 steunen tot 155Mbps-bitrate en Compatibel systeem met IEEE C37.94/CEI 62843
de heet-Pluggable SFP voetafdruk van 
de laser van  850nm VCSEL en detector van de SPELDfoto, tot 2km voor MMF-transmissie
 volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met duplexlc-vergaarbak
 compatibel met RoHS
 enige +3.3V-voeding
 Digitale Kenmerkende Controle in real time


Werkende gevaltemperatuur:
 norm: 0 aan +70°C
 industrieel: -40 aan +85°C


Toepassingen
de Optische systemen van  155Mbps
 snelle Ethernet
 SONET OC-3 SR
 andere Optische verbindingen

 

Beschrijving
De SFP-zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 155Mbps
en 2km transmissieafstand met MMF.
De zendontvanger bestaat uit drie secties: een VSCEL-laserzender, een SPELDfotodiode integreerde met
een trans-impedantievoorversterker (TIA) en MCU-controleeenheid. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.
De zendontvangers zijn compatibel met Multi-Source Overeenkomst van SFP en sff-8472 digitale diagnostiek
functies

 

Het opdracht geven van tot informatie


Artikelnummerproductomschrijving
Ls-mm8503-02DC 850nm, 155Mbps, LC, 2km, 0°C~+70°C, met DDM
Ls-mm8503-02DI 850nm, 155Mbps, LC, 2km, -40°C~+85°C, met DDM
Ls-mm8503-02NC 850nm, 155Mbps, LC, 2km, 0°C~+70°C, zonder DDM
Ls-mm8503-02NI 850nm, 155Mbps, LC, 2km, -40°C~+85°C, zonder DDM

 

Contactgegevens
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

Contactpersoon: Amanda.y@link-pp.com

Tel.: +8618665915096

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)