Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Thuis ProductenOptische transceivers

De oppervlakte zet LP11F003 20 Positie opSfp Optische Zendontvanger

China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
WAUW, Geteste 100%, Gebrekkige Nul

—— Ti

Verbinding-pp is Onze Beste Leverancier in China

—— Intel

Hartelijk dank voor het Leveren van Uitstekende RJ45 en Transformator, verdienen verbinding-pp de Overweging Worldwidely

—— CISCO

Verbinding-pp is Flex type A Verkoper voor Al Schakelaar en Transformator van RJ45

—— Flextronics

Ik ben online Chatten Nu

De oppervlakte zet LP11F003 20 Positie opSfp Optische Zendontvanger

Surface Mount LP11F003 20 Position Sfp Optical Transceiver
Surface Mount LP11F003 20 Position Sfp Optical Transceiver Surface Mount LP11F003 20 Position Sfp Optical Transceiver

Grote Afbeelding :  De oppervlakte zet LP11F003 20 Positie opSfp Optische Zendontvanger

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: LINK-PP
Certificering: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168
Modelnummer: Sfppc-1001-l

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Supportive
Verpakking Details: 10PCS/tray, 100pcs/carton
Levertijd: Voorraad of 2-3 weken
Betalingscondities: TT, Paypa, het Westenunie
Levering vermogen: 420000K/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Specificaties: Sfppc-1001-l VERBINDING-PP PN: LP11F003
Vezeltype: Singlemode Glas Zender: Vriespunt-laser
Toepassingen: Ethernet Schakelaar: LC duplex
Steun: Pluggable, SFP Milieu: Volgzame loodvrij/RoHS
Hoog licht:

pluggable optical fiber transceiver

,

20 position sfp optical module

LP11F003 20 zet de Oppervlakte van het de Schakelaarsoldeersel van de Positiesfp+ Vergaarbak sfppc-1001-l op

 

Deelstatus Actief
Schakelaarstijl Vergaarbak
Schakelaartype SFP+
Aantal Posities 20
Opzettend Type De oppervlakte zet, Rechte hoek op
Beëindiging Soldeersel
Eigenschappen Raadsgids
Het contact eindigt Goud
Het contact beëindigt Dikte 15.0µin (0.38µm)
Toepassingen


 de Verbindingen van het vezelkanaal
de Verbindingen van het de Vezelkanaal van  2x
 andere Optische Verbinding

 

Contactgegevens
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

Contactpersoon: summer

Tel.: +8618026686530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)