Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Thuis ProductenDe Module van Ethernetfilters

De Filtersmodule van DEM-311GT 1.25Gbps Ethernet

China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
China LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED certificaten
WAUW, Geteste 100%, Gebrekkige Nul

—— Ti

Verbinding-pp is Onze Beste Leverancier in China

—— Intel

Hartelijk dank voor het Leveren van Uitstekende RJ45 en Transformator, verdienen verbinding-pp de Overweging Worldwidely

—— CISCO

Verbinding-pp is Flex type A Verkoper voor Al Schakelaar en Transformator van RJ45

—— Flextronics

Ik ben online Chatten Nu

De Filtersmodule van DEM-311GT 1.25Gbps Ethernet

DEM-311GT 1.25Gbps Ethernet Filters Module
DEM-311GT 1.25Gbps Ethernet Filters Module

Grote Afbeelding :  De Filtersmodule van DEM-311GT 1.25Gbps Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: LINK-PP
Certificering: ISO 9001,ISO 14001,UL,SGS,REACH168
Modelnummer: DEM-311GT

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Supportive
Verpakking Details: 10PCS/tray, 100pcs/carton
Levertijd: Voorraad of 2-3 weken
Betalingscondities: TT, Paypa, het Westenunie
Levering vermogen: 42000K/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Specificaties: DEM-311GT Optische Ontvangersgevoeligheid: -18dBm (maximum)
Type connector: LC Leveringsvoltage: 3.1 ~ 3.5V
Maximumvoltage: 6.0V Maximumstroom: 300mA
Klasse 1 Laser: EN 60825-1 FDA 21: 1040.10 & 1040.11
Afmetingen (W x D x H): 13.4mm x 56.4mm x 10.35mm Loodvrije Status/RoHS-Status: Volgzame loodvrij/RoHS
Hoog licht:

ethernet isolation transformer

,

ethernet transformer

De Optische Zendontvanger van DEM-311GT 1.25Gbps SFP, Multiwijze, 550m Bereik


Producteigenschappen
 steunen tot 1.25Gbps-bitrate
de heet-Pluggable SFP voetafdruk van 
de laser van  850nm VCSEL en detector van de SPELDfoto, tot 550m voor MMF-transmissie
 volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met duplexlc-vergaarbak
 compatibel met RoHS
 enige +3.3V-voeding
 Digitale Kenmerkende Controle in real time
 werkende gevaltemperatuur:
Norm: 0 aan +70°C
Industrieel: -40 aan +85°C

 

Toepassingen
de Optische systemen van  1.25Gbps
 Gigabit Ethernet
de Vezelkanaal van  1.063Gbps
 andere Optische verbindingen

 

Beschrijving
De SFP-zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 1.25Gbps
en 550m transmissieafstand met MMF.
De zendontvanger bestaat uit drie secties: een VSCEL-laserzender, een SPELDfotodiode integreerde met
een trans-impedantievoorversterker (TIA) en MCU-controleeenheid. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheid
vereisten.
De zendontvangers zijn compatibel met Multi-Source Overeenkomst van SFP en sff-8472 digitale diagnostiek
functies

Contactgegevens
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

Contactpersoon: summer

Tel.: +8618026686530

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)